El-Garten

(čti [el'kcha:r'dan])

Beránek

4.5.2017

Soudruzi,

informuju o sjednaném místě a čase:

U Bílého beránka
Štefánikova 16, Brno
Pátek 26.5.2017 18 hodin


Přihlásili se:
Kuba, Poza, Karel, Holzma, Kúča, Wendy, Hasák, Iris, Didi, Eda, Skřivánek, Chyťa, Bujda, Bača, Ýv The Kudla, Zafa, Vehec, Machač a Abé.
Zaplatil jsem kauci 1.000,- za přítomných 20 osob, tak kdo se přihlásil a nepřijde, ten si to vypije.

Nepřijdou:
Simon s Garfunkelem, Dvořan, Kefryn
R.I.P.

Neupřesnil:
Dave
Uvidíme.

Nevyjádřili se:
Bednička, Kléma, Ernesto, Marťan, Yaris, Myšpule, Barbarella, Stoudžn, Marco Polo.
Jste-li schopní vyjádření, nedělejte drahoty.

Nemám kontakt na:
Líšku, Blechu.
Jestli je někdo znáte, dejte jim vědět

Snad jsem nikoho z živých nevynechal.1.5.2017

Soudruzi,

hlásím podle plánu, že se zatím přihlásilo, pokud se nepletu, 17 (18) lidí včetně mě, což je o jednoho (dva) víc, než polovina.
(Kuba, Poza, Karel, Holzma, Kúča, Wendy, Hasák, Iris, Didi, Eda, Skřivánek, Chyťa, Bujda, Bača, Ýv The Kudla, Zafa a Vehec, Dave zdraví všechny a souhlasí, ale říká, že to má složitý, tak nevím, co si pod tím mám představit)
Kdyby někdo nebyl zmíněný a hlásil se, dejte mi vědět.

Zdá se, že bod 1) i 2) máme tedy jaxi vyřízený.

Bod 3) a 4) Místo setkávání - ovšem nějak zvlášť nebylo dohodnuto.
Verze 3a) Půjdu se zeptat na Švábku, jestli mají termín na Pátek 26.5.2017 pro 17 (18) lidí. Pokud ne, půjdu po dalších níže zmíněných místech odstředivě od středu Brna.
Verze 3b) Poradí nám Iris?
Verze 3c) Nebo někdo máte něco lepšího?

Jestli se chcete ještě někdo další zúčastnit, ymydyetlně mi dejte vědět, že jo.
Každý oslovte své bližší okolí, jestli dostali oznámení a jestli teda dou nebo ne.
Neručím, že budou volný kapacity pro ty, co si vzpomenou na poslední chvilu.
Na všechny nemám mail, připomínám - zkontrolujte, komu se to posílalo.

Pokud nebudou žádný další podněty - tak to ve čtvrtek, pátek tohoto týdne závazně objednávám.
Kdo nepřijde ze závazně přihlášených - výše - po tomto objednání, zavazuje se poslat příspěvek třeba 200,-, aby si pozústalí mohli vo to víc dát do trumpety.

Snad jsem na nic nezapomněl. Pokud jo, je to všechno vaše chyba :-)10.4.2017

Vážení soudruzi,

vědomi si našeho vítězství dělníků a rolníků nad kapitalisty a inteligencí, připomínáme si paběédu na prohnilým profesorstvem tento rok již potřicáté.
V této dojemné chvíli mám tedy na jazyku otázku, či víc:
1) Chcete tuto situaci oslavovat setkáním?
2) Mám toto setkání, pokud by o ně byl nadpoloviční zájem, a jiný se nevybral ze svého středu, pořádat já jako před dekadickou dekadencí?
3) Pokud si bude většina přát 1 ano, 2 ano, KDE by se takové setkání mělo pořádat? Výchozí bod je zase Rosnička, ale netrvám na tom.
4) Orientační datum, pokud předchozí body nadpolovičně uspokojivě splněny: Pátek 26.5.2017.
Plenární schůzi seznámím s výsledkem ankety na náš svátek, tedy svátek práce, tedy 1.5.2017, po 24-té hodině. Adresy nechávám veřejné, pročež vy, co si své bližší mezi nimi nenajdete, máte za povinnost: a) je spravit a b) mě informovat o jejich utajené adrese.
5) Pokud, jak předpokládám, nadpoloviční ohlas, se zaplacením stokorunového startovného na můj účet, nebude, tak vy, kteří víte, že jste zdravým jádrem, vyjádřete se ke komornímu setkání vyvítekdevyvítekdy.- jest slovo původu staro-orientálního, najmě pak oblasti kaldejsko-babylónské (Eufrat, Perský záliv), značíť pak Zahradu, s (pomyslným) mocným "Z", neboť jednalo se jistě o Zahradu Boží, kam vštípen bylť Člověk (Adam pak později zván) Bohem, aby zde šťastný život žil, vzděláván pak byl, ne však k poznání všelikému, které známo má býti toliko Bohu a synům Božím.

Tak zde vsazena byla fuzzy množina jedinců ze všech sociálních a inteligenčních skupin, zástupci všech pohlaví také přítomni.
Jak i Adam, tak my vzděláváni jsme byli, i když jen v dovolených mezích.

Pro ty, kteří která bije nevěděj, byli jsme třída typu B (to je něco jak krevní skupiny) a prudili jsme v letech 1983 až 1987.
Kdyby to někoho snad nenapadlo, tak "klepnutím" na obrázek se tento zvětší, jakož i jiné hlody objeví se. Vy něbójtěs' a klikejte, žádnej bacil na vás nepřeleze.
Pokud zde objevíte nějakej osobní údaj, tak vězte, že moje databáze nikterak nenakládá s těmito údaji podle Neuwirthova zákona, ba naopak všechny informace automaticky přeposílá do HerbaLife databáze.

Jo, a, volové, kromě Sajmona a Marťana jsem nikdy od nikoho nedostal žádný historický fotky! Naskenuju, vystavím, vrátím, ne? Když se bojím, naskenuju sám, a pošlu mi, ne? Tak doufám, že už se polepšíte!

Názor?

El-garten